BLOG NEAKTIVNÍ!!!!!!!
NERUŠÍ SE, ALE NEAKTIVNÍ NA VŽDY! :(

Nový - MOŽNOST SPOJENÍ S LEIKO!
www.Zakkyte.blog.cz

Jsem opravdu naštvaná!

28. prosince 2011 v 18:19 | Leiko Yakumi |  Kecy
Jsem opravdu naštvaná, pobouřená a já nevím co ještě.
Zrovna jsem byla na jednom blogu, a někdo tam napsal že "Itachi to vyvraždění klanu neměl jako misi, opravdu to dělal, aby vyzkoušel jak silný je, nenáviděl všechny z klanu a jeho bratr, zůstal na živu, jen kvůli důvodu který mu sám řekl." Tohle mě vážně dostalo, vážně naštvalo, nasralo, úplně sklátilo k zemi. Že t oneměl jako misi, avšak, vy byste zvládli vyzabíjet celou svou rodinu, a pokud vím, netušim jaký díl, ale i někde je jak mu říkají že to má zůstat v tajnosti, a že to udělat prostě musí.
Itachi stím sváděl určitě vnitří boj, no radši zabít je já sám, než aby to udělal někdo jiný. A Sasuke zůstal na živu, protože ho Itachi měl opravdu rád!.. nevěříte? .. manga 502 je ukázkoví příklad!


A přesně ta věta "Neplač Sasuke, tvůj velkej bráška je tu stebou. Ať už se stane cokoliv, ochráním tě." Je podle mě hrozně zlatá, jestli vám teda pořád Itachi připadá jako hajzl, budiš, ale ušetřete těma trapnýma kecama ostatní.
Já nevím proč, ale prostě uznávám všechny Uchihy, ať už je to "hajzl" Madara, či "mstitel" Sasuke. Já mám svůj názor na všechny, jednoznačně to nejsou názory jako "Už aby chcípli" > "Nesnáším je" apod. Osobně, moje komenty k ním jsou vždy kladné. Já prostě neuznávám lidi, nemám v lásce lidi co je nesnáší, taková prostě jsem. A trochu se tu ještě rozepíšu nebojte. ^_^


DALŠÍ VĚC CO MĚ POBOUŘILA!

Dále však, jsem četla, slyšela mnoho urážek typu " Sasuke je arogantní hajzl" > "Je to trapáček co si hraje na mstitele" > "Nikdy bych si nemohla toho idiota oblíbit".
Nemám ale opravdu nemám ráda tyhle lidi. Říkáte "arogantní" z jedné strany >Je dobrej, jak řekl Itachi, dobří lidé se stávají časem arogantní, a Sasuke na to měl právo< a z druhé strany > Není arogantní, pouze má svůj "cíl" který hodlá splnit, ať je to co je. A nehodlá se nechávat spomalovat níčím ani nikým.< A k tomu co o něm dále říkáte, skuste se někdy zamyslet, co měl kurde za život?! Všechno naprosto špatně! Samý špatný zvraty, vraždy! On by si taky zasloužil alespoň malou kapičku rodinného štěstí! Alespoň toho bratra! Avšak né, Itachi vyvraždil klan, a on se rozhodl pustit do cesty "mstitele". Když konečně zabil Itachiho, přišel další zvrat, to co mu řekl Madara, ten nejhorší možný scénář. A to že jeho bratr ho měl rád. Na jednu stranu zase, proč mu Itachi neřekl? Sasuke ho vždy uznával, a snažil se být silnější než ON protože věděl že Itachi je shinobi na vysoké úrovni. Furt mu ten život hází jen samý klacky pod nohy! Prostě jedna rána za druhou, žádná láska, štěstí radost. Jediný jeho nejbližší přítel byl Naruto. Ovšem cesta "mstitele" ho dovedla k tomu přetrhat city k němu. Pak, chtěl zase pomstít Itachiho, další cesta "pomsty" jen pomsta, protože měl vybraný ten nejhorší osud! On si to nezaslouží! Tak moc bych si přála aby Naruto skončil happy endem jak pro Naruta tak pro Sasukeho, aby skončili v přátelském obětí a KONEC. Bohužel, ta moje naivita, podle některých mojich zrdojů, skončí Naruto smrtí obou. Vážně si přeji aby neskončl ^_^

Vyslechli jste si můj názor, je to čistě moje teorie, čistě z mojí hlavy. Takže ohayo Leiko-sama :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lairai Lairai | Web | 28. prosince 2011 v 19:15 | Reagovat

Jakých důvodů?Zní to divně,jaky by sis chtěla udělat reklamu

2 Mizuki & Lairai Mizuki & Lairai | Web | 28. prosince 2011 v 21:26 | Reagovat

Naše články myslíš,že? :D Ale jo,diplom ti Lairai udělá zítra ^^

3 Ája Ája | Web | 1. ledna 2012 v 17:31 | Reagovat

Tse...kdo si dovolil takhle zneuctít Uchiha klan >.< a samotného Itachiho...grrr. Nesnáším lidi, kteří, když něco nevědí, tak si to vymejšlí =_=
A k Sasukemu: Konečně někdo, kdo má na něj stejný názor jako já xD...konečně někdo, kdo ho nebere jako arogantního idiota.

A teď se konečně dostávám k tomu, proč jsem tu. Přijala jsem tvoji žádost o přátelství :D. Vidím, že i určitě budeme rozumět :D.

4 Call Call | Web | 4. ledna 2012 v 14:20 | Reagovat

Taky si myslím to co ty :)) a podívku ti udělám :D ale nevím vážně nevím kdy protože mě zase opustila fantazie :// xD

5 Aiko-chan Affs♥ Aiko-chan Affs♥ | Web | 8. ledna 2012 v 12:06 | Reagovat

Ve všem s tebou souhlasím.
Itachi radši sám vyvraždil klan, aby aspoň Sasuke mohl zůstat na živu.
K Sasukemu: lidé ho považují za arogantního debila, ale co by oni dělali na jeho místě? Určitě by se taky chtěli pomstít všem, kdo mu zničil život.

Takže úplně ve všem s tebou souhlasím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama