BLOG NEAKTIVNÍ!!!!!!!
NERUŠÍ SE, ALE NEAKTIVNÍ NA VŽDY! :(

Nový - MOŽNOST SPOJENÍ S LEIKO!
www.Zakkyte.blog.cz

Leiko Yakumi

16. prosince 2011 v 13:14 | Leiko Yakumi |  Leiko Yakumi (Uchiha)
Jméno: Leiko Yakumi (Jméno po sestře matky)
Přezdívka: Nemám, jsem prostě Leiko..
Pohlaví: Žena
Věk: 15
Jméno Otce a Matky: Ryuu a Yuri Yakumi.
Sourozenci: Ryo Yakumi
Klan: Yakumi
Kekkei Genkai (KG): Katogan (Doujutsu)
Schopnosti KG: Zlepšení všech smyslů, schopnost dostat protivníka do genjutsu. (Eh, tak ono to dost připomíná sharingan, ale přísahám, že už to tak mám dlouho)
Výchozí element: Raiton, Katon
Povaha: Milá, usměvavá, ovšem nelítostná. Přede všemi, zábavná osobnost, opak je však pravdou. Doopravdy je velice tichá a zamlklá, arogantní, a krutá. Ráda se prochází, a nesnáší lidi, co jí ruší s nesmyslnými otázkami. Nesnáší sladkosti, a ramen. Jinak ráda procvičuje techniky, zkrátka ráda trénuje, co se dá, aby byla silnější.

Příběh: Ve dne 23.července, se v místní nemocnicí rozléhal křik. V pokoji číslo 239, ležela na zeleně povlečeném povlečení žena jménem Yuri Yakumi, pevně svírala dlaň svého manžela křestním jménem Ryuu. Ještě několik hlasitých výkřiků, a doktor s úsměvem prohlásil, že je to holčička. Se slzami v očích, si vzala Yuri do náruče malí uzlíček, s černým chmýřím na hlavičce a podivným znakem na maličkém bříšku.
Po této noci, už nebylo nic, jako dříve. Drobná černovlasá dívenka trénovala se svým starším bratrem, a jejich modrooký otec se zářivě usmíval. Leiko kráčela bok po boku s Ryem, a společně se smáli. Dnes, měla totiž Leiko narozeniny, slaví 10let. Byla už Chuunin, studovala pilně, jelikož chtěla být stejně dobrá jako její o 3 roky starší bratr Ryo. Ten už byl Jounin, a velel svému týmu. Dostala mnoho dárků, hlavně od jejích nejlepších kamarádek Makoto a Ito. Dnešek nemohl být lepší, pak se to ale zvrtlo. Do domu vtrhlo několik ninju, a katánama se oháněli po všem, co se hýbe. Leiko vytvořila Kage Bunshin no jutsu, které zaútočilo, a sama se šla schovat k sobě do pokoje, pořádně se tam zabarikádovala, pak si ale vzpomněla na rodiče a bratra. Uslyšela křik matky, se strachem v očích otevřela dveře a rozhlédla se po chodbě. Uviděla Rya který bezhlavě běhá od dveří ke dveřím a křičí její jméno. "Ryo" křikla a běžela k němu. On ji jen chytl a společně se přemístili. Zamrkala když se objevili přímo uprostřed města. Ryo ji chytl za paži a táhl do místní čajovny, sedli si přímo do rohu, a on jí vše vysvětlil. Nemohla tomu uvěřit, šli po ní? Proč? A rodiče ji bezhlavě chránili díky čemuž zemřeli? Jak to, že rodiče zabili ale Ryo přežil? Měla tolik otázek, a všechny jí byli zodpovězeny. Šli po ní, jelikož měla jistý znak na břiše, který když se spojí s medailonem, vytvoří ničivou zbraň. Ano, rodiče zemřeli. A Ryo přežil, jen díky své technice. Bylo toho trochu moc, ale rozhodli se přestěhovat do jiné země. Už to je 5let od smrti rodičů, Leiko a Ryo, stále hledají vrahy, a zdokonalují své schopnosti, momentálně jsou hledanými ninji, jelikož zabili mnoho lidí. Vždy v domněnce, že jsou to ti vrazi, ovšem nikdy to nebyli oni. Ještě dodnes je společně hledají. (Omlouvám se, ale kdybych se vážně vypsala, tak by to bylo nekonečný)
- Ehm, na obrázku, ty oči, to je Katogan ^^...
Zajímavost: Ano, poté se naučí techniku Fuuma Shuriken Tokaru (Velký fuuma shuriken, tvořený z blesků, něco jako fuuma rasengan, ovšem tohle se dá ještě odpálit, dosah výbuchu 30metrů. )
________________________________________________________________________________________________________________

V realném životě > Jméno : Andy/Ený :D:D
To ti musí stačit:D:D jinak bych se popsala jako melacholik a cholerik:D:D:D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama