BLOG NEAKTIVNÍ!!!!!!!
NERUŠÍ SE, ALE NEAKTIVNÍ NA VŽDY! :(

Nový - MOŽNOST SPOJENÍ S LEIKO!
www.Zakkyte.blog.cz

Leden 2012

Diplomky ^_^

27. ledna 2012 v 21:02 | Leiko Yakumi |  SB
For Blik


Hrdě promlouvám ^^ ..

27. ledna 2012 v 17:48 | Leiko Yakumi |  Kecy
Ohayo mina! OwO
Tak, hrdě prohlašuji! :D
Stala jsem se písařkou encyklopedie Uzumaki.sk...Hrozně mě to potěšilo, takhle nadšená jsem nebyla dlouho. Ovšem, neni to tak lehký, vůbec nevím co jsi pod tím "Co je to Naruto?" mám předtsavit. Víte, jestli tam chtějí všechno, nebo např. mangu zvlášť a tak dále a tak dále. Tak, jak jistě víte, píše se nová povídka "Non-legal" je společná s Asuky, a teprve sní začínáme. Ale, MOŽNÁ jsi nikdo všimnul, že chybí povídka "10 nocí, 2 lidé, a 1 velká láska" ..Takhle povídka mě přestala bavit, a já se zastávám názoru že prostě nedodělaná povídka je k ničemu. Určitě každý autor povídek zná to, když se mu povídka nechce psát. Tak, byl to nápad Yui (moc dobr kamarádka blogerka:3) ...Jestli, byste chtěli jednu z následujicích povídek.
(Jashin! jsem nějaká upírská! To bude tou knížkou OwO)

Non-legal RECENZE

26. ledna 2012 v 20:34 | Asuky & Leiko |  Non-legal
Tak, nová dílovka, společná s Asuky, super holka. Záchvaty smíchu sní! Úchylačka jedna! ...Tak, těšte se, protože to bude mazec sní!:DDDDen D a to doslova!

25. ledna 2012 v 17:01 | Leiko Yakumi |  Kecy
Den Debil, a to doslova, jak naznačuje nadpis. Dnešek, totálně podělaný.
Tak, trochu se vám tu vyzpovídám, jelikož někam to napsat musim.
Tak ráno, vstala jsem v 8:35, mastím do školy. Příchod do třídy, v pohodě. Měli jsme Čj, a tak prostě sranda. Blbli jsme a já se zasmála ještě s 2 "nejhoršíma" žákama ve třídě. Díky čemuž jsem dostala poznámku. Hrozně mě to nas*alo jenom za zasmátí poznámku demence. To jsem přetrpěla. Pak mě na chodbě chytla třídní s tím jestli mám omluvenku. Samozřejmě, já omluvenku neměla, kdo na to v tom spěchu měl myslet?? ..Takže mi oznámila že jestli to další den nepřinesu mám to neomluvené. Tak to mě taky dostalo. Další hodina, zemák > pc. Proběhlo v pohodě. Další byla Mt, a Fyzika. Celkem ušlo. A pak chemie. Zrovna jsme psali písemku, a z toho na co jsem tam nebyla! ...Takže 5, pak řekla že mě vyzkouší. 4! ...Říkala jsem že tenhle den už nemůže být horší. To jsem se však šeredně zmílila. Kráčela jsem na odpoledku. Čekal nás tělák a infouška. Zrovna jsem byla v šatně, když jsem zjistila že nemám boty na Tv. Řekla jsem si v pohodě. Poprví za celej rok jsem si zapomněla boty. Tak jsem to šla říct úče. Ta nám tam dala přednášku o tom že neustále nenosíme věci. Tak mi trochu spadla držka, jelikož je to poprví co jsem zapomněla. Sedla jsem si vedle, a sledovala co dělají. Zrovna šli hrát přehazku. Moje nejoblíbenější činost na TV. Hrozně jí miluju, čekal nás zápas. A já neustále celý rok trénovala, a nemluvila jsem o ničem jiném. Na konci hodiny vybírala kdo pojede. Tak jsem se aktivně zapojila do hloučku čekajicích. Vybírala všechny jen mě né, stále mě přehlížela a ptala se všech kdo chtějí jet. Pak jsem se zeptala, jestli jedu i já. A ona mi tak vesele řekla "Ne, neberu ty co nenosí věci na moje hodiny." Tohle mě opravdu zamrzelo. Tak hrozně jsem se na to těšila, a ona mi to takhle skazí. V tu chvilku se mi chtělo tak brečet, někdo může říct, brečet jenom kvůli "nějakýmu" zápasu v přehazovaný. Ale pro mě to bylo vážně důležitý, tak jsem se na to těšila. Odešla jsem do šatny, s nikym jsem neměla náladu mluvit, všichni se mě snažili rozveselit ale moc to nepomáhalo. O informatiku, jsem ani nevnímala, jen jsem přemýšlela o tom, jak mě tam nemohla vzít, předevšemi řekla, že mi přehazka jde. A teď? ..Nic, i minulí zápas jsem se snažila. A ze hry mě kvůli spadnutému míči vyloučili jen jednou. Sice jsme nedopadli zrovna nejlíp ale úžili jsme si to. Pak jsem odkráčela domů a tam s krásou zjistila že se budem stěhovat. Vážně úžasný den, lepší jsem nezažila.....T_T

Rozcestník > Jednorázovky

25. ledna 2012 v 15:20 | Leiko Yakumi |  JednorázovkyRozcestník > Dílovky

25. ledna 2012 v 14:51 | Leiko Yakumi |  Dílovky
Autor: Leiko & Riko
Kapitol: 4 (zatím, zveřejněna jen 1)/ ??
Žánr: YAOI!
Pár: ItaSasu (následně i MadaSasu)
Recenze? Není, nepotřebuje:PAutor: Leiko & Asuky
Kapitoli: 0/??
Žánr: YAOI! ^^ ..
Pár: MadaIta
Recenze: Madara Uchiha, zbohatlík, všemi milován. Ovšem není tak čistý jak se zdá. Jeho špinavé obchody, odhalí synovec Itachi Uchiha. Co udělá Madara Itachimu? V čem spočívají Madarovi obchody?

Diamond love

24. ledna 2012 v 19:17 | Leiko Yakumi |  ItaSasu
Tak jo, typický Uchihacest! Začala jsem na něj být ještě víc úchylná než jindy:3 ..A to se teprve rozjíždim:D..Je to celkem krátký, a hlavně jsem něvěděla jak to zakončit. A vůbec jsem nevěděla jaký název:D. Také, další, nebo jiná jednorázovka by mohla být takové menší pokračování tohohle, ovšem zase něco jiného. Tak doufám že se bude líbit, hezké počtení, a zanech se po sobě komentář!:DDD arigató:)
P.S.: Omluvte obrázek, vím že se k tomu nehodí, ale já jsem se do něj zamilovala *smích*
________________________________________________________________________________________________________________

Uchihacest (voice)

24. ledna 2012 v 17:01 | Leiko Yakumi |  Kecy
Ah! <3 ... to je tak ..mnhhmm! ...Zrovna jsem byla u Smajli na blogu, a narazila na tohle video, dokonalost! Uchihacest vládne světu!...To mi připomíná že jeden Uchihacest (jednorázovka) už se sem taky nasáčkuje ^^ ...
A jen tak btw, radši si to vážně pusťte jen když okolo vás někdo není!:3 A hlavně hezky nahlas!:D...Ale piyo:)

Diplomek pro Hizuki-chan

23. ledna 2012 v 17:42 | Leiko Yakumi |  SB
Tak, diplomek hotov ^^ ....
Hizuki-chan! ...Sestra moje :) :D


Diplomek pro Sel-chan

22. ledna 2012 v 17:36 | Leiko Yakumi |  SB
Tak, nové SB, další diplomek:) ...
Blog > Sel-chan
(Dokonce vlastní úprava diplomku, překonávám se *smích* :D)